Coś dla fanów seriali cz. 2: iWatchTV

Jakiś czas temu opisywałem KavaMovies, aplikację, która pozwala przeglądać podstawowe dane na temat filmu, śledzić czas do ich premiery, ma też tę wspaniałą cechę, jaką jest odnajdywanie perełek w amazon i wśród torrentów. Dziś pora na iWatchTV, który w swym działaniu skupia się przede wszystkim na tej ostatniej z wymienionych funkcji. Program ten pozwala odszukiwać aktywne źródła odcinków seriali i napisów do nich.

Obsługa iWatchTV jest banalna: w puste okno nowego serialu wpisujemy tytuł serialu, następnie zaznaczamy rubrykę dane i wybieramy dostępny plugin, pozwalający pobrać informacje z epguides.com. Program pozwala przeglądać dane na temat daty ukazania się danego epizodu, etc.

Teraz, odhaczając źródło plików możemy obserwować wyniki wyszukiwań. W moim przypadku iWatchTV odszukał pliki dopiero, gdy zaznaczyłem XTVi, jako ich źródło. To jednak nie powinno stanowić problemu, każdy znajdzie tam bez przeszkód popularne pliki.

iWatchTV

iWatchTV

Jeśli zaś chodzi o napisy- z dyskusji pod wcześniejszymi postami wynika, że większość użytkowników świetnie radzi sobie z ich wyszukiwaniem. Ja, swoim zwyczajem, lubię korzystać z napisów w obcych językach- jeśli takie rozwiązanie kogoś zainteresuje, polecam zaznaczenie SeriesSub.com jako ich źródła.

Wyniki wyszukiwań z dwóch powyższych źródeł można przeglądać klikając na  ikony napisów lub plików torrent w dolnej części programu. Z jakiegoś tajemniczego powodu, ikony na prawo od nazwy odcinka są w moim przypadku nieaktywne i nie mogę tego zmienić.

Jak widać, z  programu ciężko jest po prostu skorzystać w innym celu, jak tylko przy pobieraniu plików. Wyraźnie postawiono tu na pragmatyzm, choć sądzę, że aplikacja z pluginem do wikipedii, czy portali recenzenckich również miałaby przyszłość. iWatchTV to jednak darmowa aplikacja, a w takich przypadkach nie ma co wybrzydzać. Smacznego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s