Slife: statyski korzystania z Maca

Na ciekawy pomysł wpadli twórcy programu Slife, który monitoruje czas użycia aplikacji i we wsparciu o stronę internetową buduje statystyki. Jeśli ciekawi Was, jak przedstawiają się one w waszym przypadku, która z aplikacji jest najpopularniejsza, chcielibyście wiedzieć, ile czasu poświęcacie pracy, ile rozrywce- zachęcam do testów.

Na stronie użytkownika Slife tworzony jest obraz aktywności w oparciu o programy z których korzysta i strony internetowe, które odwiedza. Jest on aktualizowany w każdej chwili:

Slife- statystki korzystania z programów

Slife- statystki korzystania z programów

Najczęściej używane aplikacje

Najczęściej używane aplikacje

Dane te ułożą się w plan tygodniowy, miesięczny, a nawet roczny. Dostęp do nich użytkownik ma bezpośrednio na stronie Slifeweb.com. Będzie można je oglądać w dziale Dashboard.

Slife oferuje statystyki aktywności całego komputer i dla poszczególnych aktywności, np. prezentacji, artykułu, itd. W przypadku darmowego konta możliwe śledzenie tylko jednej z nich. Nic jednak nie wskazuje na to, by ograniczenia dotyczyły statystyk z użytkowania programów i stron. Miłego śledzenia

Reklamy

3 responses to “Slife: statyski korzystania z Maca

  1. Dużo popularniejsza jest wakoopa.com 😉

  2. rany, wakupa jest jak idealny serwis społecznościowy dla ludzi prowadzących blogi o appsach. naprawdę, świetna rzecz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s