MacUpdate Desktop

MacUpdate DesktopMacUpdate wydało kolejną wersję programu pozwalającego utrzymać posiadane programy w najnowszym stanie. W jaki sposób MacUpdate Desktop potrafi przekonać do siebie tych, którzy znają już temu podobne programy?

Po pierwsze skutecznością- lista aktualizacji odzwierciedla stan faktyczny, błędy, jak wynika z testów, nie powinny się zdarzyć. Nie musimy się więc martwić, że pobierzemy coś niepotrzebnie.

Po drugie, MacUpdate Desktop pozwala ściągnąć i zainstalować aplikację w tle- spośród wszystkich ściągniętych aktualizacji tylko raz musiałem dokończyć instalację samodzielnie. W pozostałych przypadkach proces nie wymaga nawet uruchomienia aktualizowanego programu. Tu ciekawostka: MUD pliki dmg ściąga do własnego folderu, można go opróżnić w dowolnym momencie.

Rozwiązaniem godnym uwagi jest również możliwość ściągnięcia wszystkich dostępnych aktualizacji jednocześnie z pomocą skrótu klawiszowego (lub wybraniem tej opcji z menu), ale uwaga: jeśli na przykład korzystacie z pakietu iLife 08, powinniście zadbać o to, by program nie ściągnął aktualizacji dla nowszej wersji.

Kapitalna nawigacja po programach, ostrzeżenia przed ponownym ściągnięciem aktualizacji, lub pobraniem właśnie ściąganej, współpraca z Growl- wszystko to sprawia, że cały proces przebiega absolutnie bez problemu. I szkoda tylko, że aplikacja jest płatna.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s