Apps Fire- podziel się swoimi ulubionymi aplikacjami!

Ten projekt, o ile faktycznie spełni swoje funkcje może okazać się jednym z najciekawszych rozwiązań, o jakim słyszałem w związku z aplikacjami dla iPhona. Po prostu jestem w stanie sobie wyobrazić jedną z reklam tego urządzenia, kończącą się tekstem „a jeśli chcesz podzielić się posiadanymi aplikacjami, nie ma sprawy, skorzystaj z Appsfire”. Tak, dokładnie, Appsfire umożliwia dzielenie się pakietem samodzielnie wybranych aplikacji ze znajomymi posiadającymi iPhona lub iPoda Touch – i kontem w iTunes Store…

By to uczynić, należy ściągnąć program, otworzyć go i przejść do strony z posiadanymi aplikacjami- wybrać interesujące nas aplikacje, tworząc paczkę, z którą podzielić będzie można się z innymi użytkownikami via Mail, Twitter, Facebook, lub z pomocą Delicious.

Wyboru aplikacji dokonać można również z pomocą aplikacji dla urządzeń mobilnych. Pierwszy zestaw wybrałem na chybił trafił, łącząc darmowe i płatne aplikacje. Wyglądał następująco:

Minie trochę czasu, zanim uda mi się dokończyć proces i przesłać swój pierwszy zestaw do drugiej osoby- ta jest bowiem w tej chwili nieobecna. Poza tym, chciałbym przygotować drugi, darmowy zestaw (przy wyborze płatnych aplikacji, jak to rozumiem, należy zapłacić ich normalną cenę). Jeśli macie możliwość- spróbujcie sami, aplikacja jest darmowa, działa również pod okienkami, a o efektach poinformujcie w komentarzach, powodzenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s